KDYŽ KOVÁŘOVA KOBYLA CHODÍ BOSA

Znáte ten pocit, kdy jste na vrcholu sil, zdravá, výkonná a svým klientům (blízkým) předáváte tuny energie. Myslíte si, že jste „osvobodila svět“ a už přece VÍTE, jak žít ten spokojený vyrovnaný život…A pak se někdo nahoře zasměje a šoupne vám tam pár jobovek, abyste se vrátila zpět na zem.

Díky Bohu za to, ale někdy je to fičák.

Několik týdnů jsem jela celkem na 120%, nebo možná na 80% blbě zorganizovaných – ale výsledkem bylo, že jsem se utavila. Chystaly jsme větší akci, do toho cvičení, nemocné děti, žehlení apod. Takže se moje tělo zaseklo a řeklo dost, což takhle něco jako zánět močových cest?

Nabubřele jsem si řekla „no problem“, vyléčíme sami přírodně, přeci jsem „TA VĚDOUCÍ“. Jeden den na odpočinek stačí a frčíme dál. No frčela jsem asi dva dny a pak si pokorně zašla k MUDr. pro nenáviděná antibiotika. Brala jsem to jako selhání, ale stále nepoučená jsem šla do práce. Antibiotika vyřeší problém – jedeme dál. Po lekci s klientkou jsem se sesypala (už jsem prostě na sebe zřejmě neměla žaludek), musela jsem zrušit následný kurz i brigádu další den, kterou jsem přislíbila pomoc další ženě (pěkně jsem jí tím zavařila).

Naštěstí ženy kolem mě mají pochopení. Pořád se vracíme ke svým starým naučeným vzorcům a nedáme si říct a nedáme. Pořád jsem přemýšlela, co jsem měla touto nemocí pochopit a neskutečně mě štvalo, že na to nemůžu přijít. Nemocná a navíc blbá!

Až dnes, když tu sedím v teple při čaji a píšu (jsem zrovna v kreativní fázi), mi vyplynulo, že prostě odpočinek = odpočinek. Jak geniálně prosté! Omlouvám se všem ženám, které kvůli mně musely nadarmo přijet do studia, omlouvám se ženě, které jsem zkomplikovala celý den, protože za mě nenajde náhradu, a především se omlouvám sobě:

stay in bedPokorně se obuju a půjdu….do postele!

Vnímejte své tělo, a zase budete šťastné. Já jsem…

    1 komentář u „KDYŽ KOVÁŘOVA KOBYLA CHODÍ BOSA

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *